Demo 1

për 550 € / muaj
Lagjia e Spitalit, ,

Përgjithshme

  • Viti i ndërtimit: 2015
  • 1,300.00 m2
  • 2.5 Banjat
  • 1 Garazhë

Përshkrim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque et diam quam. Sed et nunc ac nisl interdum tristique. Vestibulum iaculis, neque nec imperdiet dapibus, urna eros hendrerit felis, nec bibendum massa nibh in ligula. Aenean turpis nulla, pretium sed massa vitae, maximus convallis turpis.

Adresa: Lagjia e Spitalit
Qyteti:
Shteti:
Country: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 19386
Çmimi: për 550 € / muaj
Madhësia e pronës: 1,300.00 m2
Dhomat: 3
Banjat: 2.5
Viti i Ndërtimit: 2015
Garazhe: 1
I disponueshëm nga: 2023-05-29
Bodrum: cement
Detajet e brendshme
Kuzhinë
Lavanderi
Detajet e jashtme
Garazh
Oborri i shtëpisë
Karakteristika te tjera
Ashensor
Lavatrice dhe tharëse
WiFi

Listime të ngjashme

Demo 2

1.200.000 €
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque et diam quam. Sed et ...
4 3 672.87 m2details

Compare Listings