Demo 2

1.200.000 €
Bregu i Diellit, Pristina, ,

Përgjithshme

  • Viti i ndërtimit: 20 May 2022
  • 672.87 m2
  • 4 Dhomat e gjumit
  • 3 Banjat
  • 2 Garazhë

Përshkrim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque et diam quam. Sed et nunc ac nisl interdum tristique. Vestibulum iaculis, neque nec imperdiet dapibus, urna eros hendrerit felis, nec bibendum massa nibh in ligula. Aenean turpis nulla, pretium sed massa vitae, maximus convallis turpis.

Adresa: Bregu i Diellit, Pristina
Qyteti:
Shteti:
Country: Albania
Hapni në Google Maps
ID e pronës : 20364
Çmimi: 1.200.000 €
Madhësia e pronës: 672.87 m2
Dhomat: 5
Dhomat e gjumit: 4
Banjat: 3
Viti i Ndërtimit: 20 May 2022
Garazhe: 2
Madhësia e garazhit: 2 makina
I disponueshëm nga: 29 May 2023
Bodrum: Po
Detajet e brendshme
Kuzhinë
Lavanderi
Palestër
Detajet e jashtme
Fushë sporti
Garazh
Oborri i shtëpisë
Pishinë
Karakteristika te tjera
Lavatrice dhe tharëse
WiFi

Listime të ngjashme

Demo 1

për 550 € / muaj
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque et diam quam. Sed et ...
2.5 1,300.00 m2details

Compare Listings